زیبایی در پی توست

درباره اویور

برند اویور در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید محصولات با کیفیت، سازگار با طبیعت و سلامت هر چه بیشتر جسم و روح شما چشم به جهان گشود. این برند با تولید محصولاتی از قبیل اسپری بدن اویور، کرم دست و بدن اویور، لوسیون بدن اویور، لیپ بالم اویور، رژ بالم اویور، روغن آرگان اویور، فوم اصلاح صورت اویور و ست هدیه اویور

در راستای سلامتی هر چه بیشتر شما در هنگام استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران گام برداشته است. متخصصان برند اویور با مطالعه و پیگیری مستمر مقالات و تکنولوژی روز دنیا توانسته‌اند، محصولات آرایشی و بهداشتی قوی با فرمولاسیون پیشرفته‌ای را تولید کنند تا ضمن تولید محصولات با کیفیت، زیبایی و

سلامتی جسمی و روحی شما را تضمین نمایند. ما همواره به تمامی افراد جامعه متعهد هستیم که با ارایه محصولات جدید، کیفیت، زیبایی، آرامش و آسایش خاطر را به تک تک اعضای خانواده شما هدیه دهیم.

ارزش‌های اویور

باورها و ارزش‌های سازمانی نقش اساسی در راهبری برند و تولید محصولات اویور دارند. همه پرسنل برند اویور بر ارزش‌ها و اصول محوری نظیر رعایت اخلاق، صداقت و درستکاری در کلیه‌ی امور و رقابت در فضایی سالم تمرکز داشته و این موارد را نیز در ارتباط با تمامی مشتریان، نمایندگان و حتی رفتار سازمانی بین پرسنلی در نظر می‌گیرند. 

چشم‌انداز اویور

برند اویور با هدف بهبود و توسعه هر چه بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت در ایران قصد دارد در سالی‌های پیش‌رو با همکاری متخصصان حرفه‌ای و استفاده از دانش روز دنیا، محصولات استاندارد و جدیدی را در راستای افزایش سلامت مصرف‌کنندگان خود تولید نماید. امید است در این راه بیش‌از ‌پیش در کنارتان باشیم.

مأموریت اویور

برند اویور با هدف تولید محصولات با کیفیت و سازگار با طبیعت، سلامت جسم و روح شما، تمامی اعضای خانواده محترمتان و ایجاد لبخند رضایت برای مصرف‌کنندگان، شعار برند خود را زیبایی در پی تو انتخاب نموده است.
زیبایی و لطافت پوست و موی خود و اعضای محترم خانواده‌تان را با محصولات اویور حفظ نمایید.

نقش اویور در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی

برند اویور با تولید روغن آرگان اویور با کیفیت، سلامتی، نرم و لطافت موهای شما را تضمین می‌نماید. از سوی دیگر این برند با تولید محصولات آرایشی و بهداشتی برای خانم‌ها و آقایان نظیر اسپری بدن اویور، کرم دست و بدن اویور، لوسیون بدن اویور، لیپ بالم اویور، رژ بالم اویور و فوم اصلاح صورت اویور سلامتی، لطافت و شادابی را به پوست دست، صورت و بدن شما هدیه می‌دهد تا شما بتوانید با خیالی آسوده به برندهای با کیفیت آرایشی و یهداشتی ایرانی اعتماد نموده و آن‌ها را بیش‌از پیش استفاده نموده و حتی این محصولات را به دیگران نیز پیشنهاد دهید. ایران برند در حال حاضر به بازار ایران و بازارهای کشورهای همسایه ایران نظیر عراق و . . . معرفی و عرضه شده است.